nav_bar_left
Bugün: 24 Ağustos 2017,Perşembe
nav_bar_left
     
Ana Menü
Anasayfa
Dr.Osman Kim?
Makaleler
Ürünler
İletişim
Linkler
Arama
Forum
Kilo Hesapla
Üyelerimiz
aslis
despinaef
Minet
ccinar
eliferdem
Üye Sayısı
163 Toplam Üye
0 Bugün
0 Bu Hafta
20 Bu Ay

Dr.Osman Kimdir? Yazdır E-mail

Image     1958 Çanakkale doğumlu olan Dr. Osman  1985 senesinde Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun oldu. Zorunlu hizmetler sonrasında Şişli Etfal Araştırma ve Eğitim Hastanesinde Aile Hekimliği ihtisasını tamamladı. 1992 yılında “Diyet ve Beslenme” konusu ile ilgilenmeye başladı. O dönem Dünyada  büyük ses getiren  Montignac tarzı beslenme metodunu yakından inceledi ve kendi yaşantısında  bu sistemi birebir uyguladı. Aldığı son derece olumlu sonuçlar üzerine 1993 yılında Paris Institut Vitalite et Nutrition da   bu konu üzerinde eğitim aldı. Takip eden dönemde tıp doktorluğunun yanısıra Montignac  tarzı beslenme sisteminin  Türkiye’de  tanıtımında danışman olarak rol aldı.

 

Halen tıp doktorluğunun yanında sağlıklı ve kişiye özelleştirilmiş beslenme sistemleri üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Geçen süre içersinde yaklaşık iki binden fazla  hastaya birebir konsültasyonla , binlerce kişiye yazılı ve görsel iletişim araçlarıyla ulaşan Dr. Osman hedefini  “Amaç insanlara rahat uygulanabilecek, damak tadından fazla ödün vermeyen, sosyal hayatla uyumlu ve en önemlisi sürdürülebilir doğru yeni yeme içme alışkanlıklarının oluşturulmasına yardımcı olmak “ şeklinde özetliyor.

Haberler
MERHABA!!!


Web Sitemiz  yayında!

Sitemizde bulunan birçok interaktif özellikler için  üye olmanız gerekmektedir. Bu interaktif özelliklerden bazıları:

  1. Online Alışveriş
  2. Online Rezervasyon
  3. Tartışma Formu
  4. Görünüm Seçici vb...
Sitemize üye olmak için üye formunu doldurmanız yeterlidir. Şimdi üye olmak için hemen tıklayın. Dr.Osman Bulutlar tarafından yazılan ve birçok gazete ve dergilerde yer alan uzman görüşlerini makaleler bölümümüzde bulabilirsiniz. Makaleler bölümüne hemen ulaşmak için tıklayın.

Anket
Copyright 2005 Ali ÖZDEGIRMENCI