Güzellik & Bakım

Günümüzde şehir yaşantısının ve çevresel faktörlerin etkisi artık daha belirgin bir şekilde cildimize yansıyor. Stres, güneş ışığı, mevsim geçişleri, yorgunluk hali gibi birçok etken cildimizi etkiliyor. Kişiden kişiye değişiklik gösteren cilt tiplerinde bu etkiler farklı farklı şekillerde gözlemleniyor.

Bu etkileri iyileştirmek, yenilenmek ve aydınlık bir cilt görünümü için birçok yeni ve farklı uygulamayı hayatımıza dahil ediyoruz.

Güzellik sektöründe hemen hemen her gün yeni çıkan işlemleri ve cihazları takip ediyor ve her yaştan kadın ve erkeklerin en büyük tutkusu olan güzellik için durmaksızın araştırma yapıyoruz.

Sağlıklı, parlak ve ferah bir cilt görünümü için bir takım alışkanlıkları edinmek ve cilt bakımını ihmal etmemek şart.

HYDRAFACIAL  • 3 aşamada, 30 dakikada aydınlık bir görünüm kazandırır.
  • İlk aşamada yumuşak bir eksfoliasyon ve peeling ile cildi derinlenmesine temizleyerek yeni cilt katmanını ortaya çıkarır.
  • İkinci aşamada gözenekler vakumlama ile temizlenir. Cilt hyaluronik asit bileşenleri ile temizlenir.
  • Son aşamada ise cildin parlak görünümü için antioksidan ve peptitlerle cilt beslenir.

CİLT TEMİZLİĞİ  • Cilt bakımına ve temizliğine başlamadan önce cilt analizi yapılır. Cilt analizi sonucu cilt tipi ve problemler belirlenerek cilt tipine yönelik uygulanacak profesyonel medikal ürünler seçilir.

KİMYASAL PEELING  • Kimyasal peeling yıpranmış, tazeliğini ve parlaklığını kaybetmiş cildi leke, akne izleri ve kırışıklıktan arındırmak amacıyla yapılan bir soyma işlemidir. Kimyasal peeling uygulamasından sonra cilt yüzeyiniz akne ve tıkalı gözeneklerden arınarak nefes almaya başlar.
Hemen Arayın